Український Ігровий Портал

Shadow of the Tomb Raider: Лара в загубленому золотому місті

25.07.2018 | Shadow of the Tomb Raider

Square Enix опублікувала нове геймплейне відео, у якому продемонстровано міфічне місто Пайтіті. Для Лари це місце стане близьким, оскільки героїня повертатиметься сюди протягом усією своєї пригоди.

З відео стало відомо, що в поселенні Пайтіті можна буде торгуватися з місцевими жителями, брати у них побічні завдання та отримувати корисну інформацію. А ще тут є лама, і її можна погладити :)
Також, в околицях Пайтіті Лара шукає та розшифровує фрески. Чим більше фресок знаходить дівчина, тим краще стають її знання стародавньої мови. А знання мови допомагають відкривати різноманітні секрети та таємні місця. Судячи з відео, таємні місця діляться на склепи та гробниці. Щоб дістатися до них, знадобляться просунуті техніки переміщення.До речі, вчора студія Eidos Montreal у Твіттері офіційно заявила, що Shadow of the Tomb Raider пішла на золото - тобто розробники повністю закінчили гру, можливі виправлення надійдуть з патчем першого дня релізу. Нагадаємо, проект анонсували три місяці тому, а працювали над ним протягом трьох років.

До релізу нових пригод Лари Крофт залишилося декілька тижнів - вихід відбудеться 14 вересня на Playstation 4, Xbox One та PC.

Обговорення