Український Ігровий Портал

Новий трейлер Battlefield V представляє Місакі Ямасіро, тобто ще один елітний підрозділ.

4.02.2020 | Battlefield V

Розробники зі студії DICE продемонстрували новий трейлер гри Battlefield V, в якому представили Місакі Ямасіро - чергову еліту.

Найближчим часом, а точніше 6 лютого поточного року для Battlefield V буде представлена ще одна - шоста глава під назвою Into the Jungle. Гравці отримають нові мапи Solomon Islands, нову зброю для класу підтримки та штурмовик (тип 11 MG і гвинтівка M2), також два нових гаджета: M1A1 Bazooka i Lunge Mine. Крім того, з прем'єрою нової глави, елітні підрозділи перестануть бути доступні в магазині в рамках мікроплатежів. Більше того, щойно було оголошено про перший елітний підрозділ, який ми зможемо отримати зовсім по-іншому. Місакі Ямасіро, досвідчений фахівець з штурмових операцій. Нижче розташований трейлер, в якому жінку представлено в дії - без проблем і, перш за все, вміло ховається в будь-яких заростях, обходячи супротивників, або по черзі вибиваючи їх.
Нагадуємо, що Battlefield V дебютував 20 листопада 2018 року на персональних комп'ютерах, а також консолях PlayStation 4 та Xbox One.Обговорення