Український Ігровий Портал

Frostpunk - найпохмуріший містобудівний симулятор

12.04.2017 | Frostpunk

Компанія 11 bit Studios опублікувала повноцінний кінематографічний трейлер Frostpunk та розповіла деякі подробиці про гру.

Frostpunk хоч і містобудівний симулятор, проте дуже відрізняється від класики жанру на кшталт SimCity. У світі Frostpunk ви берете управління над останнім захищеним містом людства. Місто функціонує завдяки паровим технологіям. Нам доведеться дізнатися, на що здатні люди заради виживання в екстримальних умовах.

Це вплине на геймплей. Наприклад, щоб побороти злочинність, зазвичай в іграх такого жанру ви будуєте декілька поліцейських дільниць. У Frostpunk це не спрацює: доведеться приймати важкі рішення та боротися з наслідками. Що ви готові принести в жертву заради вищого блага? 11 bit Studios готує складні задачі для нас.

Frostpunk також матиме сюжет. Не явний, як у будь-якій рольовій грі, загальна картина формуватиметься з окремих фрагментів. Розширюючі знання про навколишнє середовище, з'являтиметься більше небезпек. На перший погляд місто у небезпеці через негоду, але з часом ви почнете копати все глибше та знайдете інші складні елементи.

11 bit Studios планує показати Frostpunk в червні, поблизу дати проведення E3 2017. Реліз, поки лише для PC, заплановано на другу половину 2017-го року.Обговорення