Український Ігровий Портал

Дебютний трейлер Destiny 2

31.03.2017 | Destiny 2

Вийшов перший повноцінний кінематографічний трейлер Destiny 2, разом з тим, було розкрито перші подробиці гри. Але найголовніше, про що розповіли розробники - вихід другої частини гри відбудеться не лише на консолях, але й на PC.

Destiny 2 розповість як під натиском сил командира Гоула було захоплено останнє місто людей. Очільник Червоного Легіону залишив захисників міста та змусив відступити тих, хто вижив. Нам доведеться відправитися у незвідані куточки всесвіту, щоб знайти нову руйнівну зброю та здобути бойові навички. Для перемоги над Червоним Легіоном та над самим Гоулом, нам потрібно возз'єднати розділених героїв людства та виступити одним фронтом.

Вихід екшену від першої особи заплановано на 8 вересня 2017 року на трьох платформах PC, Xbox One та PlayStation 4. Але вже зараз на офіційному сайті можна оформити попереднє замовлення на декілька видань, серед яких, окрім стандартного, є:

«Destiny 2 — Комплект: гра з сезонним абонементом». Складається з двох доповнень з новими сюжетними місіями, зброєю, спорядженням, контентом для спільного проходження та змагального мультиплеєра.

«Destiny 2 — цифрове Deluxe-видання». Версія з сезонним абонементом та особливими внутрішньо-ігровими предметами: легендарний меч, легендарна емоція, емблема у стилі кабальської імперії.

«Спеціальне видання». Коштує воно $100. Видання містить все те ж саме, що й цифрове Deluxe-видання, плюс металевий кейс, буклет з секретами кабальської імперії, колекційні листівки, схема кабала і дещо під назвою "Військові пішаки кабалів".

Колекційне видання Destiny 2» коштує аж $250. Але крім вмісту «Спеціального видання», колекційне додатково має сумку переселенця з Destiny 2 з кишенею під ноутбук чи планшет та набір переселенця з зарядним USB-пристроєм на сонячній батареї, паракорд та рятувальну ковдру.

За попереднє замовлення Destiny 2, розробники гарантують доступ до закритого бета-тестування гри, яке відбудеться цього літа.Обговорення