Український Ігровий Портал

За кілька днів стартує відкрита бета гри Comanche. Відомі системні вимоги

25.02.2020 | Comanche

Симулятор бойових гелікоптерів Comanche дебютує на ПК вже у цьому році. Тим часом всі зацікавлені зможуть спробувати свої сили в мережевих сутичках.

За кілька днів стартує відкрита бета гри Comanche. Відомі системні вимоги
THQ Nordic опублікував на платформі Steam сторінку, присвячену оголошеній на торішній виставці Gamescom грі Comanche. Цього разу видавець підготував ґрунт під відкриту бета-версію продукції студії Nukklear, що розпочнеться вже 28 лютого і триватимете до 2 березня. Під час бети гравці зможуть протестувати бойові вертольоти у режимі 4v4.

Розробники мають намір зібрати технічні дані та відгуки гравців, які допоможуть додати відповідні штрихи до запланованої ще на цей рік прем'єри. Нагадаємо, що, згідно з попередніми оголошеннями, гру буде випущено виключно на ПК і запропоновано єдину гру в багатокористувацькому модулі, що для шанувальників бренду може бути розчаруванням. Якщо ви берете участь у відкритому бета-тесті, то прогляньте офіційні системні вимоги до обладнання, що наведені нижче.

Comanche - це симулятор бойових гелікоптерів. Про саму гру ми мало що знаємо, крім того, що початкова розроблена модель польоту була настільки просунута, що розробники самі не могли справитися з керуванням бойових машин.

Відкритий бета-тест Comanche - мінімальні та рекомендовані вимоги до обладнання:

Мінімальні:

Рекомендовані:

CPU: Intel Core i5-670 Intel Core i7 4770k
RAM: 8 GB 16 GB
ОC: Windows 10 (64 bit) Windows 10 (64 bit)
Відео: NVIDIA GeForce GTX 650 NVIDIA GeForce GTX 970
Обговорення