Український Ігровий Портал

Вже скоро новий XCOM - дебютує Chimera Squad

21.04.2020 | XCOM: Chimera Squad

Розробники зі студії Firaxis Games разом з видавцем 2K Games анонсували XCOM: Chimera Squad - абсолютно нова частина культової серії покрокових тактичних ігор. Анонс раптовий, адже реліз заплановано на 24 квітня.

Вже скоро новий XCOM - дебютує Chimera Squad
У мережі з'явився не тільки офіційний трейлер, присвячений сюжету, але і довгий запис геймплею – все це знайдеш нижче. Події XCOM: Chimera Squad відбуваються через п'ять років після подій оригінальної XCOM 2 - люди виграли велику війну, проте частина ворожих інопланетних підрозділів все ще знаходиться на планеті. Наша раса, однак, вирішує бути щедрою і замість того, щоб винищити їх повністю, починає етап великої співпраці, бажаючи показати всьому світу, що можна створити повністю функціонуючу цивілізацію, засновану на співіснуванні різних рас.

Ми, в свою чергу, потрапляємо у Місто 31, де свої дії починає однойменний загін Химера, що складається як з людей, так і з прибульців. Наше завдання - знищити всі невидимі сили, які загрожують не тільки місту, але і його жителям. Розробники обіцяють різноманітність солдатів, нову вид геймплею під назвою інфільтрація і очищення.
Також, є інформація щодо системних вимог XCOM: Chimera Squad, звіряймося.

Мінімальні:

Рекомендовані:

CPU: 2.4 GHz Quad Core 3GHz Quad Core
RAM: 4 GB 4 GB
ОC: Windows 7 (64-bit) Windows 7 / Windows 8.1 / Windows 10 (64-bit)
Відео: 1GB AMD Radeon HD 7770
1GB NVIDIA GeForce 650
2GB AMD Radeon HD R9 290
2GB NVIDIA GeForce GTX 980
Місце на диску: 18 GB 18 GB

Обговорення