Український Ігровий Портал

Виконавець ролі Майкла з GTA 5 коментує чутки про GTA VI і плани Rockstar Games

7.04.2020 | Grand Theft Auto VI

У потоці неофіційних повідомлень, пов'язаних з GTA 6 Нед Люк виплив на поверхню, говорячи голосом розуму для всіх, хто чекає нової частини Grand Theft Auto.

Виконавець ролі Майкла з GTA 5 коментує чутки про GTA VI і плани Rockstar Games
Схоже, що якщо так піде далі, користувачі популярних мережевих форумів будуть призначати дату передбачуваного анонсу GTA VI так само часто, як ми чуємо про черговий кінець світу. Всього через кілька місяців після запуску Red Dead Redemption 2 на консолях ми помітили потік інформації, висмоктаної з пальця, який триває і донині. Голос у цій справі вирішив взяти Нед Люк, актор, який в Grand Theft Auto V зобразив персонажа Майкла Де Санта.

Люк у спеціальному записі, опублікованому в Instagram, чітко заявив: ніхто, абсолютно ніхто за межами студії Rockstar Games, не має ні найменшого уявлення про те, над чим зараз працюють команди. Будь-які одкровення про те, що GTA VI повинна була перенести нас у Vice City, - це звичайне привертання уваги і, ймовірно, не має нічого спільного з тим, що готує для нас Rockstar. До речі, він звернувся безпосередньо до кількох передбачуваних "інсайдерів" і нагадав, що все необхідне ми дізнаємося безпосередньо з повідомлень Rockstar.

Звичайно, немає сумнівів у тому, що ми всі хотіли б дізнатися трохи більше про плани Rockstar Games. Хоча всі чутки, що з'являються в мережі, є цікавим матеріалом для обговорення нашого бачення нового GTA, Rockstar рідко дозволяє будь-кому знати більше інформації перед офіційним оголошенням. Тут також варто згадати недавню заяву Джейсона Шрайера, який наголошував, що Rockstar не поспішає з розкриттям подробиць щодо GTA VI.

Обговорення