Український Ігровий Портал

Відома дата виходу RPG Hellpoint на ПК і консолях

6.02.2020 | Hellpoint

Пориньте в темний Всесвіт, що межує з науковою фантастикою і світом фентезі - в нову гру Hellpoint жанру souls-like, що з‘явиться на PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch.

Відома дата виходу RPG Hellpoint на ПК і консолях
На офіційному каналі видавця tinyBuild з'явився новий трейлер RPG гри від студії Cradle Games - Hellpoint, яка була анонсована ще у 2017 році. Відео є важливим, оскільки в ньому видавець розкрив нам офіційну дату прем'єри гри на персональних комп'ютерах і консолях. Отже, Hellpoint вийде 16 квітня цього року.

Hellpoint - це гра з елементами RPG, жанру souls-like, що приправлений масою оригінальних ідей. У процесі гри ми перенесемося на космічну станцію, яка обертається навколо чорної діри. Це темне провалля вплинуло на мешканців безіменної станції не найкращим чином – усі перетворилися на монстрів. Головному герою доведеться шукати шлях до спасіння та не загинути. Гру можна проходити як самостійно, так і колективно, в тому числі є підтримка формату розділеного екрану.

Важливо відзначити, що інтер'єр станції буде виглядати трохи інакше з кожним запуском гри. Окремою особливістю також стане просунута система сингулярності, що змінює своє положення на орбіті. Від цього фактору залежить сила ворогів та їхня поведінка. В один момент вони будуть виходити зовні та блукати локаціями, а потім слабнути та ховатися по закутках.
Hellpoint вийде 16 квітня. Ймовірно, ця дата щось говорить вам - саме тоді повинен був дебютувати Cyberpunk 2077.Обговорення