Український Ігровий Портал

Відома дата виходу першої частини нової кампанії для Sniper Elite 4

18.03.2017 | Sniper Elite 4

Студія Rebellion Developments оголосила дату виходу першого доповнення для Sniper Elite 4, що входить до сезонного абонементу.
 

Відома дата виходу першої частини нової кампанії для Sniper Elite 4
Як раніше і обіцяли розробники, для гравців підготували цілу міні-кампанію Deathstorm, що ніяк не пов'язана з сюжетом основної гри. Нову кампанію можна проходити самому, або вдвох. Проте нова кампанія виходитиме частинами. перша - Deathstorm Part 1: Inception вже з'явиться наступного тижня - 21 березня на PlayStation 4, Xbox One та PC.

Всього ж кампанія налічуватиме три частини, які відбуватимуться після подій Sniper Elite 4. У першому розділі Карл Фейрбьорн виконуватиме місію на території північної Італії. Там, військово-морська база фашистів була наражена бомбардуванню. Головною місією Карла буде пошук та заволодіння важливим загадковим пакетом під кодовим іменем Deathstorm.Окрім цього, 21 березня гравці Sniper Elite 4 отримають набір The Night Fighter Expansion Pack, який міститиме три нових види озброєння, "нічні" камуфляжні скіни для восьми гвинтівок та нові обличчя для чоловічих та жіночих персонажів. Та це ще не все. В той же день в мультиплеєрі з'явиться нова безкоштовна мапа Night Woods, та новий безкоштовний режим під назвою Elimination. Його суть в тому, що дві команди по дванадцять чоловік стараються максимально скоротити чисельність супротивників. Той кого вбили, стає споситерігачем подій, але якщо гравець вбиває супротивника, тоді отримує право повернути на поле бою одного зі спостерігачів.Обговорення