Український Ігровий Портал

Відома дата початку бета-тестування Valorant

1.04.2020 | Valorant

Розробники зі студії Riot Games оголосили офіційну дату початку бета-тестування тактичного шутеру Valorant - це відбудеться вже наступного тижня.

Відома дата початку бета-тестування Valorant
На офіційному сайті Valorant, який анонсував на початку цього місяця тактичний шутер від студії Riot Games, сьогодні з'явився запис про початок закритого бета-тестування, яке відбудеться вже 7 квітня поточного року. Якщо ви належите до групи зацікавлених осіб і хочете взяти участь у таких тестах, то розробники виклали інструкцію: просто зареєструйте свій обліковий запис Riot, підключіть його до облікового запису Twitch і дивіться трансляції бета-версії Valorant, щоб отримати до неї доступ. Однак варто відзначити, що кількість гравців, допущених до тестування, залежить від поточної ємності серверів, звісно розробники будуть збільшувати ці обмеження. Тим не менш, ви завжди можете спробувати потрапити у команду бета-тестувальників. Розробники також згадали, що прем'єра гри все ще повинна відбутися в поточного року, тому закриту бета-версію хочуть закінчити якомога швидше.

Нагадаємо, що Valorant - це тактичний мережевий шутер від Riot Games, який одночасно є першою грою творців, що не увійшла до світової League of Legends. Ми вже знаємо, що це буде поєднання типового тактичного геймплея з формулою MOBA, де особливі здібності окремих героїв будуть грати ключову роль. Гра матиме лише ПК-версію і, як ми вже згадували, повинна дебютувати влітку цього року, однак на даний момент ми не знаємо точну дату релізу.Обговорення