Український Ігровий Портал

У Shadow of the Tomb Raider не побачимо подвійних пістолетів

8.05.2018 | Shadow of the Tomb Raider

Лара Крофт завжди вирізнялася чимось особливим. Наприклад, зазвичай не соромилася свого досить відкритого вбрання. А ще вправно справлялася одночасно з двома стволами. На жаль, відомі подвійні пістолети пані археолога не повернуться, принаймні у Shadow of the Tomb Raider.

У Shadow of the Tomb Raider не побачимо подвійних пістолетів
Таку подробицю щодо зброї повідомив, режисер Shadow of the Tomb Raider, Ден Біссон (Dan Bisson), у розмові з журналом Official Xbox Magazine. Хоча, він і не виключив появу подвійних пістолетів у майбутньому.

"Ні. Для нас то ключовий момент. Ми не хочемо, аби Лара носила шорти та подвійні пістолети, або бікіні - нам це не потрібно. Я не кажу про майбутнє, оскільки не знаю нічого про наступні ігри серії, але у цій трилогії основною зброєю є лук."

Shadow of the Tomb Raider

Отже постріляти як у старі добрі часи не вийде, хіба що трохи згодом. У випадку з Shadow of the Tomb Raider вам доведеться задовольнитися луком та іншою подібною зброєю. Нагадаємо, що автори гри роблять акцент на стелс-стратегії, очевидно тому гучної зброї тут і не передбачено.
Сподіваємося розробники поділяться детальною інформацією щодо зброї, і не тільки, ще до релізу гри, який відбудуться 14 вересня на PC, PS4 та Xboх One.

Обговорення