Український Ігровий Портал

Три нові гри від творців Frostpunk

30.06.2020

Якщо вам цікаво, що відбувається у варшавській 11bit studios після прем'єри надзвичайно успішної стратегії Frostpunk, то у нас є інформація для Вас з перших рук. На конференції для інвесторів представники команди розповіли про поточні внутрішні проекти. Поряд з нещодавно оголошеним доповненням On the Edge до Frostpunk і оповитим таємницею Project 8, 11bit розпочав два нових проекти.

Три нові гри від творців Frostpunk
Команда, відповідальна за створення This War of Mine, в даний час працює над грою під кодовою назвою Dolly, а розробники Frostpunk створюють проект, відомий як Eleanor. В обох випадках, як і раніше, мова йде про невеликі команди, які будуть поступово розширюватися. На даний момент важко знайти якісь деталі, але розробники відзначили, що в їх портфоліо можуть з’явитися жанри, яких раніше не було.

Зовсім по-іншому виглядає загадковий Project 8. Гра являє собою суміш жанрів, добре відомих шанувальникам ігор 11bit studios. Під час презентації ми дізналися, що команда перейшла з авторської технології на графічний движок Unreal Engine, і для виробництва гри потрібно трохи більше часу, ніж було заплановано. Конкретики, однак, не наводилося.

Звичайно, першим у черзі є вищезгаданий On the Endge для Frostpunk, який вийде на ринок до кінця літа. До речі, 11bit studios згадала про Frostpunk Mobile, який, як з'ясувалося, вийде на ринок у партнерстві з NetEase.

Що ж, залишається схрестити пальці за подальший успіх і дочекатися деталей. До речі, одна з відомих ігор команди - This War of Mine - нещодавно була включена до шкільної програми. Це перший подібний випадок у світі.

Обговорення