Український Ігровий Портал

Star Citizen - спільнота зібрала вже більше... 300 мільйонів доларів!

18.06.2020 | Star Citizen

Як повідомляє сервіс PC Gamer, Cloud Empire Games має підстави радіти, так як спільноті, що складається з любителів творчості зазначеної команди, вдалося зібрати більше 300 мільйонів доларів на гру Star Citizen.

Star Citizen - спільнота зібрала вже більше... 300 мільйонів доларів!
Варто відзначити, що на збір цієї суми знадобилося гравцям більше семи років, а сама продукція була однією з найдорожчих ігор в історії. Для порівняння, за даними статистики представленої у Вікіпедії: на розвиток Grand Theft Auto V (development cost) було витрачено 137 мільйонів, а на розвиток Call of Duty: Modern Warfare 2 (яка знаходиться на другому місці за загальною вартістю) було витрачено 50 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що Star Citizen - це космічний симулятор, виробництвом якого займається Кріс Робертс і команда розробників Cloud Empire Games. Цікаво, що Star Citizen офіційно вже став одним з найбільших краудфандингових проектів в історії. Варто відзначити, що мова йде про набагато більшу суму грошей, враховуючи, що інвестиції (більше 50-ти мільйонів), не враховуються у офіційних зборах.
Тим не менш, це не змінює того факту, що на гру ми чекаємо дійсно довго – виробництво стартувало 4 червня 2014 року. Залишається сподіватися, що ... ми доживемо до прем'єри.

Обговорення