Український Ігровий Портал

Resident Evil Village - відкритий світ з великою кількістю скриптових сцен

7.07.2020 | Resident Evil Village

Схоже, що Capcom зробив ставку на дослідження ігрового світу та побічні завдання, але в Resident Evil 8 не буде дефіциту і звиклих кінематографічних сцен.

Resident Evil Village - відкритий світ з великою кількістю скриптових сцен
Якщо ви належите до числа шанувальників хорору Resident Evil від японського розробника Capcom, то вас напевно зацікавлять чутки, пов'язані, з недавно анонсованим Village. Користувач Twitter, відомий як Dusk Golem - той самий, який повідомляв нам подробиці гри протягом декількох місяців - поділився кількома спостереженнями з самого цеху виробництва. Виявляється, Capcom має намір використовувати збільшену потужність нових консолей - відкритий ігровий світ вирізнятиметься набагато кращою графікою. Він буде побудований так само, як і в іграх Dark Souls, де ми отримаємо доступ до багатьох високорівневих локацій, а от чи вдасться їх пройти, вже буде залежати від наших навичок. При цьому, враховуючи відкриту модель світу, розробники збережуть кінематографічний досвід.

Окрім цього, ми дізналися, що Capcom має намір створити набагато довшу гру, ніж Resident Evil 2 Remake, або Resiedent Evil 7 Biohazard.Тим самим творці закладають більший акцент на винагородження гравців за дослідження світу - ризикована, але вигідна діяльність; побічні місії та пошуки скарбів нам вже відомі з попередніх частин Resident Evil.

Що з цього вийде? Це ми дізнаємося в 2021 році, коли Resident Evil Village вийде на ПК, PlayStation 5 і Xbox Series X.

Обговорення