Український Ігровий Портал

Port Royale 4 з офіційною датою виходу - подорож на Кариби вже цієї осені

1.05.2020 | Port Royale 4

Компанія Kalypso Media опублікувала на своєму офіційному каналі YouTube новий відеоматеріал, присвячений анонсованій в минулому році грі Port Royale 4. Завдяки цьому ми дізналися, що наступний випуск популярного циклу економічних стратегій дебютує на ПК, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch вже 25 вересня.

Port Royale 4 з офіційною датою виходу - подорож на Кариби вже цієї осені
У той же час видавець зазначив, що гравці, які вирішили попередньо придбати одне з двох видань гри, можуть розраховувати на гарантований доступ до закритих бета-тестів виробництва.

Port Royale 4 перенесе нас на Карибські острови XVI століття, за які борються колоніальні держави на кшталт Англії, Франції, Іспанії та Нідерландів. Під час гри ми втілимося у місцевого губернатора, якому доручено перетворити невелике поселення в головний торговий центр. Все це зосереджено на економічних аспектах управління містом, але в Port Royale 4 також знайшлося небагато місця для зіткнень з опонентами. Цього разу, вперше в історії циклу, морські баталії будуть розіграні за покроковою системою.

Серія Port Royale дебютувала ще в 2002 році і завоювала чималу популярність серед любителів стратегії. Цикл зібрав досить пристойні відгуки, не беручи до уваги третю частину, яка була сприйнята досить холодно. Залишається сподіватися, що в цьому році Port Royale повернеться на круги своя.Обговорення