Український Ігровий Портал

Подробиці нового доповнення для Watch Dogs 2

29.03.2017 | Watch Dogs 2

Ubisoft розповіла про новий додатковий контент для екшену Watch Dogs 2, який можна буде завантажити безкоштовно вже з 17-го квітня для PC, PlayStation 4 та Xbox One.

Подробиці нового доповнення для Watch Dogs 2
Доповнення матиме новий мультиплеєрний режим Showd0wn, який розрахований на протистояння між собою досвідчених гравців. Режим матиме три категорії: Steal the HDD (викради жорсткий диск), Doomload (бої у стилі King of the Hill), та Erase/Protect the Servers (для хакерів). Режим передбачає 15 локацій, які будуть плавно змінюватися та змусять гравців згадати усі свої навички, проходячи головну Watch Dogs 2.

Також в аддоні будуть додані гоночні змагання дронів, електрокартів та змагання з мотокросу з відповідними таблицями лідерів. Розробники обіцяють нові події, що виникатимуть у довільному порядку. В ході таких подій, які пов'язані з "вантажівкою з барахлом", нам доведеться, на одинці чи з командою, захоплювати броньовані авто.
Окрім цього, розробники підготували нам тринадцять нових предметів одягу та нову несмертельну зброю у вигляді пейнтбольної гвинтівки.

Доповнення передбачає і платний контент - аддон у складі сезонного абонементу під назвою No Compromise. Як розповіли у Ubisoft, Watch Dogs 2: No Compromise матиме нову операцію DedSec під кодовим іменем Moscow Gambit, де Маркусу доведеться протидіяти російській мафії. Окрім цього, No Compromise порадує шістьма випробуваннями в сингловому режимі на час з таблицями лідерів, двома видами несмертельної зброї: пневматичним дробовиком та електрошоковою снайперською гвинтівкою.
No Compromise стане доступним з 18 квітня для PlayStation 4, та лише з 18 травня для Xbox One та PC.Обговорення