Український Ігровий Портал

Перші чутки про Resident Evil 8: Кріс Редфілд, Ітан, Європа і перевертні

29.01.2020

Час на чергову порцію неофіційних подробиць щодо бестселерної серії жахів виживання - Resident Evil.

Перші чутки про Resident Evil 8: Кріс Редфілд, Ітан, Європа і перевертні
На каналі групи Residence of Evil (так-так, тієї, що відповідає за Vigil) з'явилося нове відео з коротким викладом чуток, пов'язаних нібито з Resident Evil 8. Вони були зібрані на основі закритих тестів ранньої версії гри, на яку Capcom запросив інсайдерів, ще минулого року. Це, звичайно, не надає їм офіційного характеру, але ми будемо раді дізнатися, що ви про них думаєте.

Resident Evil 8, це загалом не офіційна восьма частина циклу – гра має з'явитися з іншою назвою, але поки не відомо з якою саме. Розробники планують залишити вид від першої особи, який був введений в RE VII. На ще один епізод в серії може розраховувати герой з "сімки" Ітан, а обіруч з ним - і Кріс Редфілд. Події гри перенесуть нас до Європи, де ми почнемо веселощі в маленькому селі, щоб потім відправитися до замку. За чутками, поруч із зомбі ми будемо битися і з чимось, що нагадує перевертнів. В той же час з‘явиться «щось», подібне до примари, яке слідуватиме за нами, але зникатиме, якщо вистрілити в нього. Невідомо, чи це буде черговий супротивник, чи просто особлива різноманітність всюдисущого жаху.

Нещодавно один з інформаторів повідомив, що Capcom вирішив перезапустити процес розробки наступної серії Resident Evil. Невідомо, чи йдеться про ту саму гру, і тим більше ми не знаємо, скільки з цих новинок насправді з'явиться у продовженні серії. Resident Evil зараз переживає друге життя, і це буквально, тому що в даний час найбільшою перевагою бренду є оновлення до старих версій серії, наприклад, як Crimson Head - рімейк Resident Evil 3, який вийде вже 3 квітня на PC, PlayStation 4 і Xbox One.

Обговорення