Український Ігровий Портал

Нова ліцензійна WRC гра і наступна серія Dirt Rally - що готує Codemasters?

8.06.2020

Як повідомляє сайт GamesIndustry.biz, представники Codemasters підписали ексклюзивну угоду з FIA, згідно з якою в 2023-2027 роках вони будуть створювати ігри під ліцензією WRC (World Rally Championship). І це ще не все!

Нова ліцензійна WRC гра і наступна серія Dirt Rally - що готує Codemasters?
Однак варто зазначити, що ми не говоримо про наступну частину серії WRC, ця гра матиме ще дві нові частини. Проте у 2022 році контракт вищезгаданого FIA з видавцем Bigben Interactive закінчується, так що в наступному році почнуть з'являтися перші ігри Codemasters з офіційним логотипом WRC. Цікаво, що мова йде як про виробництво для ПК, так і для мобільних пристроїв.

Очікується, що перша частина циклу вийде до 31 березня 2024 року (кінець фінансового року), а наступні частини будуть дебютувати на ринку у наступні три роки. Однак це ще не все - у прес-релізі розробників також з'явилася згадка про зовсім інший проект. Виявляється, Codemasters працює над новою частиною культової DiRT Rally, яка, як очікується, вийде до дебютної гри під ліцензією WRC. Нагадаємо, що остання частина серії, тобто DiRT Rally 2.0, дебютував 26 лютого 2019 року на персональних комп'ютерах, а також консолях PlayStation 4 і Xbox One.

Обговорення