Український Ігровий Портал

Моторошний корабель у The Dark Pictures: Man of Medan

28.11.2018 | The Dark Pictures: Man of Medan

The Dark Pictures: Man of Medan — інтерактивний фільм від авторів Until Dawn з Supermassive Games. Події гри відбуваються на покинутому судні часів Другої світової. У свіжому випуску своїх щоденників розробники поділилися інформацією про те, як їм вдалося зробити судно правдоподібним та лякаючим.

Моторошний корабель у The Dark Pictures: Man of Medan
Зі слів авторів, вони ретельно добирали ракурс камери, освітлення та інші деталі, щоб створити потрібну атмосферу. Вивчивши матеріали про старіння кораблів, Supermassive постаралася переконливо відобразити іржавий транспорт. Окрім того, команда побувала на справжньому старому судні та записала там звуки дверей, механізмів, ударів і таке інше.

Окремо розробники розповіли про освітлення. Щоб можна було розібрати, що відбувається у темних приміщеннях, автори зробили отвори у стінах та стелі, через які у відсіки проникає світло. Не обійшлося і без магії кіно: десь використано додаткове освітлення, як на знімальному майданчику, - цей підхід створює потрібний настрій та підкреслює образи героїв.

Man of Medan вийде на PC, PlayStation 4 та Xbox One в 2019 році. Це лише перша гра з антології The Dark Pictures, що містить серію окремих історій.Обговорення