Український Ігровий Портал

Lost Souls V2.0. - оновлений мод для S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

18.02.2020 | S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

Популярний мод до першого S.T.A.L.K.E.R. дочекався істотного візуального оновлення та жорстких змін в ігровому процесі.

Lost Souls V2.0. - оновлений мод для S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
Чудова новина для всіх, хто любить прогулянки і випадкові зіткнення з мутантами у віртуальній Зоні. На серверах ModDB з'явилося нове велике оновлення популярного мода Lost Souls до гри S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, випущеної у 2007 році. На цей раз розробник ретельно освіжив багато візуальних аспектів і спромігся зробити так, щоб наша подорож у Зону Відчуження не нагадувала недільний пікнік. Що на вас чекає?
Для початку тримайте «солідний копняк» - модер суттєво знизив імунітет головного героя до будь-яких чинників, тобто травмуватися стане набагато легше. Також мод знижує швидкість пересування – і ходьби і бігу, що має гарантувати більший реалізм пригоди. На довершення всього, розробник переробив коефіцієнти захисту і атаки, щоб вони були більш переконливими. І для цього він ввів нову економіку і управління обладнанням.
Звичайно Lost Souls V2.0 має також нас вразити візуальними змінами. Нові текстури практично для кожного елемента представленого світу, нашого обладнання і мутантів. Крім того: нове освітлення, потужніша інтенсивність ліхтарика, оновлені скайбокси і погодні ефекти, динамічний HUD, кілька виправлень в інтерфейсі користувача і нові іконки для предметів у вашому інвентарі.

Обговорення