Український Ігровий Портал

Кампанія у Halo Infinite буде більшою, ніж у Halo 4 і 5... разом узятих

28.07.2020 | Halo Infinite

Хоча минуло кілька днів з моменту появи Xbox Games Showcase, а в Інтернеті все ще з'являється нова інформація про представлених на заході іграх, в тому числі, звичайно, про Halo Infinite.

Кампанія у Halo Infinite буде більшою, ніж у Halo 4 і 5... разом узятих
Як, ймовірно, більшість з вас встигли помітити, гра викликала чимало суперечок і надзвичайно бурхливих дискусій гравців, які збентежені зовнішнім виглядом останньої частини культового циклу. Microsoft запевняє, що графіка буде набагато кращою в день прем’єри, але гравці мають сумніви. А творці студії 343 Industries стверджують, що найбільшою перевагою нового Halo буде його розмір.

Щоб це мало означати? Як повідомляє Game Rant, два розробники, що належать до зазначеної команди - Кріс Лі і Пол Крокер - повідомили під час інтерв'ю, наданого журналістами IGN, що Halo Infinite запропонує величезну сюжетну кампанію, яка повинна бути більшою, ніж кампанія Halo 4 та Halo 5 разом узятих. І хоча це в деякій мірі вражає, питання визначення розміру остаточно не закрито.

Чи йдеться буквально про розмір ігрового всесвіту, чи про кількість побічної активності? Або це розмір (або кількість) основних місій? Це не було пояснено. Що саме означає найбільша кампанія в історії циклу, ми дізнаємося пізніше цього року, коли Halo Infinite дебютує на персональних комп'ютерах і консолях Xbox One і Xbox Series X.

Обговорення