Український Ігровий Портал

Hitman 2: продюсер розкрив деякі деталі гри

17.06.2018 | Hitman 2

Нещодавно IO Interactive та Warner Bros анонсували Hitman 2 - продовження походжень легендарного агента 47. Продюсер проекту Маркус Фрідл (Markus Friedl) розповів деякі деталі гри.

Hitman 2: продюсер розкрив деякі деталі гри
Фрідл обіцяє повністю перероблений штучний інтелект. Персонажі навчаться розпізнавати героя не по фактурі тіла, а по обличчю. Щоб не викликати підозр у охорони, у багатьох ситуаціях буде достатньо просто відвернутися. Окрім того доведеться остерігатися дзеркал: NPC без проблем зможуть впізнати 47-го у відображенні.

Локації Hitman 2 стануть обширнішими, а людей на них буде набагато більше. Лисий вбивця швидко навчиться розчинятися у натовпі, що допоможе, наприклад, позбавитися переслідувачів.
У Hitman 2 автори повернуть відому фанам серії валізу, що не просвічується сканерами. У ній можна буде переносити не лише зброю, але й будь-яке спорядження. Наприклад, праску, або рибу.
Окрім сюжетної кампанії, гра запропонує користувачам режим Sniper Assassin. В першу чергу, він розрахований на кооперативне проходження, але можна буде і на одинці спробувати новий режим. До речі, Sniper Assassin можна вже зараз "зацінити". Для цього потрібно оформити передзамовлення будь-якого видання Hitman 2.


Вихід Hitman 2 запланований на 13 листопада 2018 року на PS4, PC та Xbox One.

Обговорення