Український Ігровий Портал

Frostpunk отримала "нескінченний" режим

20.11.2018 | Frostpunk

Frostpunk нещодавно отримала оновлення з "нескінченним" режимом, який передбачає відсутність обмеження по часу, а також відкриті усі будівлі та укази. При запуску Endless Mode вам запропонують на вибір одну з чотирьох мап та вибір складності.

Frostpunk отримала
Режим розділено на дві частини - «Спокій» (Serenity) і «Витривалість» (Endurance). Перший варіант розраховано на тих, кому цікава передусім містобудівна складова, - тут клімат не такий суворий, ресурсів вистачає, тому є можливість без поспіху відбудувати місто. «Витривалість» - складніший. Окрім більш жорстких стартових умов, періодично у цьому режимі відбуваються випадкові події - наприклад, роботи-автомати можуть на декілька днів вийти з ладу.

Снігові бурі - ще одна особливість Endless Mode. Вони перетворюють льодяну пустку - після хуртовини одні цікаві області замітає снігом, а інші, навпаки, стають доступними для відвідування. В занедбаних зонах можна знайти предмети, що розкривають деталі про світ гри.

Доповнення, як і обіцяли розробники з 11 bit studios, є безкоштовним. Окрім того, автори стверджують у своєму відеощоденнику, що приготували для Endless Mode навіть більше контенту, ніж планувалося спочатку.Обговорення