Український Ігровий Портал

Division 2 – Epizod 2 без другого рейду

11.10.2019 | Tom Clancy's The Division 2

Цього місяця з'явиться другий епізод для Tom Clancy's The Division 2. Для тих, хто має абонемент, доповнення стане доступним 15-го жовтня, а для інших власників гри - лише 22-го. Але є одна погана новина - другий рейд відкладено до наступного року.

Division 2 – Epizod 2 без другого рейду
У рамках DLC розробники додадуть два сюжетні завдання. Події першого розгортаються в Пентагоні, де вже встигли закріпитися бійці "Чорного бивня" зі спробою захопити біореактор: він може послугувати каталізатором для антидоту зеленого ядра.
У другій місії гравці відправляться до лабораторії Міноборони США, де також доведеться боротися з найманцями у тунелях, що були побудовані під час "холодної" війни.

Окрім завдань з'явиться нова спеціалізація - механік. Його особливою зброєю стане ракетниця, що здатна випускати до шести снарядів одночасно, вражаючи одночасно шістьох супротивників. Власникам абонементу привілеї - моментальний доступ до спеціалізації.

Tom Clancy's The Division 2

Ще одним нововведенням буде новий змагальний режим - "Знищення команди". Судячи з усього, під час раунду немає відроджень, а переможцем стануть ті, хто виграє чотири битви під час матчу. Окрім того, у PvP з'явиться нова мапа поблизу закинутої гавані.

Щодо перенесення другого рейду, то розробники просто не встигли закінчити роботу над ним.

Для всіх охочих спробувати The Division 2 Ubisoft обіцяє до кінця місяця влаштувати безкоштовні вихідні.Обговорення