Український Ігровий Портал

Дата виходу Uncharted: The Lost Legacy та нове відео

12.04.2017 | Uncharted: The Lost Legacy

Компанія Sony назвала дату релізу серії Uncharted у рамках самостійного доповнення The Lost Legacy, після якого розробники з Naughty Dog прощатимуться з франшизою, і повністю приділять увагу роботі над The Last of Us: Part II.

Дата виходу Uncharted: The Lost Legacy та нове відео
Uncharted: The Lost Legacy надійде у продаж для PlayStation 4 22-го серпня 2017 року на території Північної Америки, у Європі гра з'явиться на день пізніше - 23-го серпня. Попереднє замовлення на гру можна оформити вже зараз. За передзамовлення гри у PlayStation Store обіцяно подарунки: перевидання Jak and Daxter: The Precursor Legacy та тему для PlayStation 4 від студії Truant Pixel.

Цікаво те, що якщо ви маєте подарункове цифрове видання Uncharted 4: A Thief's End, набір дослідника чи доповнення "Потрійний набір", то зможете безкоштовно завантажити цифрову версію Uncharted: The Lost Legacy після 23-го серпня.

Щоб більше зацікавити гравців своїм доповненням, розробники опублікували новий фрагмент з початку Uncharted: The Lost Legacy, у якому героїні гри намагаються знайти підказки, аби знайти місцезнаходження легендарного бивня Ганеші.Обговорення