Український Ігровий Портал

Counter-Strike: Global Offensive - нова мапа

20.03.2017 | Counter-Strike: Global Offensive

Шутеру Counter-Strike: Global Offensive вже майже 5 років, але і досі залишається пополярною. І Valve скурпульозно продовжує оновлювати гру - новий патч з новою мапою вже доступний.

Counter-Strike: Global Offensive - нова мапа
Мапа під назвою Canals, розроблена на основі Італійського міста Венеція. Canals має дві пам'ятні локації, дуже популярні серед туристів. Саме ці дві зони стають під загрозою міжнародного терористичного угрупування Phoenix. І команда Seal Team 6 в повній боєготовності до нейтралізації атак. Реальні будівлі та локації, перенесені у мапу, надають їй своєрідний архітектурний стиль, та дещо нетрадиційний шарм. Територія контр-терористів простора та має відкриті локації. Територія, підконтрольна терористам, не така простора, має форму напівмісяця та оточує велику частину мапи. Тому маємо велику кількість варіантів, де можна закламти бомбу.

Counter-Strike: Global Offensive

Як радять професіонали, на цій мапі гравцям, хто протистоїть терористам буде доречно використовувати димові гранати та гвинтівки, тоді як терористам буде ефективніше використовувати кулемети та дробовики.

Окрім цього терористи з Phoenix, отримали візуальні оновлення - більш виразні та достовірні.

Counter-Strike: Global Offensive



Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Обговорення