Український Ігровий Портал

Чого чекати від Xbox Series X?

24.02.2020

Філ Спенсер (Phil Spencer) вирішив не тримати нас більше у невизначеності – з‘явилося багато подробиць про консоль нової генерації від Microsoft.

Чого чекати від Xbox Series X?
Голова Xbox, Філ Спенcер, опублікував статтю, в якій поділився подробицями щодо нової консолі Xbox Series X. Отже, чого нам чекати. Перш за все надзвичайної потужності – консоль буде обладнана нестандартним процесором наступного покоління з новою архітектурою Zen 2 та RDNA 2 від компанії AMD. Також ігровий пристрій буде забезпечено графічним пристроєм з потужністю у 12 терафлопс, що у два рази більше, ніж у попередньої Xbox One X, та у вісім з лишнім разів перевищує стандартну Xbox One.

У розпорядженні Xbox Series X і технологія Variable Rate Shading, що дозволяє розробникам віддавати пріоритет ефектам на важливому персонажі чи об‘єкті оточення, а не витрачати ресурси на кожен піксель. Це дозволяє підвищити роздільну здатність та фреймрейт без видимого збитку картинці.
Трасування променів на основі DirectX з апаратним прискоренням – ще одна потужна технологія у арсеналі, що відповідає за реалістичні відображення, освітлення та акустику у іграх.

Xbox Series X не бракуватиме і диску SSD, що покращить кожен аспект розваг, оскільки світи ігор стануть більшими, динамічнішими і при цьому будуть завантажуватися швидко. Спенсер також згадав про quick resume, функцію, завдяки якій можна буде продовжувати гру без довгого очікування на завантаження.

Перелік технічних нововведень на цьому не закінчується. Матимемо: підтримку HDMI 2.1; максимальну кадрову частоту у 120 fps; динамічну затримку вводу для Xbox Wireless Controller аби покращити взаємодію з управлінням; сумісність ігор Xbox One, включаючи ті ігри, що працюють на XB1 у рамках сумісності з X360 та першої Xbox.

Новий Xbox Series X надійде у продаж в кінці 2020-го року. Нові подробиці мають з‘явитися найближчими місяцями.

Обговорення