Український Ігровий Портал

CD Project RED представляє дві фракції з Cyberpunk 2077 - познайомтеся з захисниками повій і ветеранами війни

18.04.2020 | Cyberpunk 2077

Хоча прем'єра нової RPG Cyberpunk 2077 тільки у вересні, CD Project RED не збирається припиняти просування свого майбутнього творіння. Ми повинні бути всі добре підготовлені до дебюту, тому розробники кілька днів тому вирішили почати презентацію фракцій, які ми зустрінемо під час гри у місті під назвою Night City.

CD Project RED представляє дві фракції з Cyberpunk 2077 - познайомтеся з захисниками повій і ветеранами війни
Спершу ми познайомилися з групою The Mox, яка виникла незабаром після смерті Елізабет Ліззі Борден, колишньої власниці стриптиз-клубу і повії, яка за життя хоробро билася за безпеку своїх співробітників і захищала їх від насильства. Саме цим займається вищезгадана група The Mox - це, перш за все, люди, що працюють над захистом тих, хто надає послуги сексуального характеру.


Два дні потому стало відомо про 6th street, про групу, представниками якої є ветерани четвертої корпоративної війни - втомлені від безпорадності NCPD, вирішили взяти справу в свої руки і заснували згадану організацію. Спочатку її метою було замінити поліцію, вірну службу і захист спільноти Vista Del Rey. Сьогодні, однак, їх трактування закону дещо інакше, і вчинки вельми сумнівні, головним чином обумовлені швидше егоїзмом.


Нагадаємо, що Cyberpunk 2077 дебютує 17 вересня поточного року на ПК, консолях PlayStation 4 і Xbox One. Спочатку реліз мав відбутися раніше (у квітні), проте в середині січня розробники зі студії CD Project RED повідомили про перенесення дати виходу гри.

Обговорення