Український Ігровий Портал

Безкоштовний StarCraft та перший за 8 років патч для неї

19.04.2017 | Starcraft

Перед тим, як випустити перевидання StarCraft: Remastered цього літа, компанія Blizzard Entertainment вирішила ознайомити з оригіналом 1998-го року якомога більшу кількість гравців. Для цього саму стратегію зробили безкоштовною, та випустили до неї доповнення Brood War.

Безкоштовний StarCraft та перший за 8 років патч для неї
Патч 1.18, що зробив StarCraft та Brood War безкоштовними на PC та Mac, та вносить, вперше за вісім років, деякі зміни у гру. У грі з'явилися режим спостерігача, автозбереження, можливість перемикання між режимами повного екрану та звернутого вікна (за допомогою Alt+Enter), вдосконалений інтерфейс у Battle.net, покращена сумісність з операційними системами Windows 7, 8.1 та 10 і багато іншого. Про повний перелік змін можна дізнатися на офіційному сайті гри.

Схоже, Blizzard впевнена у тому, що фанати готові заплатити за StarCraft: Remastered навіть при наявності безкоштовного оригіналу. Адже у перевиданні їх чекатиме роздільна здатність UHD, оновлений звук та картинка, розширення історії, не кажучи вже про персоналізовані карти та реплеї.

Обговорення