Український Ігровий Портал

State of Mind

State of Mind

Adventure
PC, PlayStation 4, XBOX ONE, Mac

Дата виходу: 15 серпня 2018
Розробник: Daedalic Entertainment
Видавець: Daedalic Entertainment
Офіційний сайт: www.daedalic.com

Опис гри State of Mind

Футуристичний трилер від третьої особи. У грі розкриваються теми розділення, розриву та возз'єднання особистості у світі, що розривається між похмурою матеріальною реальністю та утопічним віртуальним майбутнім.

Головний герой Річард Ноланд - журналіст з Берліна, має родину. Якось він усвідомив, що став жертвою нещасного випадку: під час завантаження Річарда, щось пішло не так, тому він досі живе звичним життям у своїй реальності, але водночас існує і його другий варіант, що використовується у секретному проекті Віртуальної Реальності. Усвідомивши, що він є особистістю, буквально розділеною на дві частини, Річард відправляється у драматичну та небезпечну пригоду, щоб врятувати себе. Ціль героя - возз'єднатися зі своєю родиною, а також відновити власну розділену особистість. Під час своїх поневірянь Річард починає усвідомлювати, що його мандрівка стосується не лише його долі, але й майбутнього усього людства.

Відео (1)

State of Mind нагадала про своє існування

State of Mind нагадала про своє існування

23.04.2018
Після анонсу на E3 2016 антиутопічної пригоди у світі постматеріалізму - State of Mind, розробники мало нагадували про себе та свою гру. І ось маємо новий тізер-трейлер.