Український Ігровий Портал

State of Decay 2

State of Decay 2

Action, Adventure
PC, XBOX ONE

Дата виходу: 22 травня 2018
Розробник: Undead Labs
Видавець: Microsoft Game Studios
Офіційний сайт: www.stateofdecay.com

Опис гри State of Decay 2

State of Decay 2 — гра про зомбі-апокаліпсис. Беріть до трьох друзів та разом створіть громаду, що вижила. Будуйте базу, розвивайте персонажів та заощаджуйте ресурси, аби ваша команда вижила у світі, де будь-яка дія має свої серйозні наслідки.
Кожне нове проходження гри не буде схоже на попереднє. Відкритий світ швидко реагує на ваші вчинки, змінюється у реальному часі, відкриває нові можливості та ставить перед вами непрості задачі. І від того, як ви їх вирішите, залежить подальша доля вашої громади. Відправте найкращого збиральника у найвіддаленіший куточок на мапі на пошуки ліків для хворого друга... знаючи, що збиральник може і не повернутися додому. Допоможіть сусідам та об'єднайтеся з ними, або ж відберіть у них їжу, оскільки для вас вона важливіша, ніж незнайомі люди. Швидше за все, ви здивуєтеся, якою у результаті виявиться історія вашого виживання.

Системні вимоги

Мінімальні:

Рекомендовані:

CPU: Intel Core i5-2500 / AMD FX-6300 @ 2.7 GHz IIntel Core i5-4570 / AMD FX-8350 @ 3.2 GHz
RAM: 8 GB 16 GB
ОC: Windows 10 Windows 10
Відео: NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon HD 7870
NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 380

Новини (1)

Microsoft опублікувала системні вимоги State of Decay 2

Microsoft опублікувала системні вимоги State of Decay 2

8.05.2018
State of Decay 2 надійде у продаж 22-го травня для PC и Xbox One. Для власників PC, Microsoft повідомила мінімальні та рекомендовані системні вимоги.