Український Ігровий Портал

MotoGP 20

MotoGP 20

Racing, Simulator, Sport
PC, PlayStation 4, XBOX 360

Дата виходу: 23 квітня 2020
Розробник: Milestone S.r.l.
Видавець: Milestone S.r.l.
Офіційний сайт: motogpvideogame.com

Опис гри MotoGP 20

Продовження серії гоночних симуляторів MotoGP. MotoGP 20 пропонує надзвичайний рівень реалістичності: керування витратами палива, нерівномірний знос шин, модель аеродинамічного пошкодження, яка впливає як на зовнішній вигляд так і на продуктивність. Різноманітні компоненти гоночної машини можуть бути покращені з точки зору розвитку. Правильні аеродинамічні компоненти, електроніка, двигун та багато інших деталей мають вирішальне значення для успіху.
Повертається популярний режим історії, але у новому форматі: гравці можуть колекціонувати легендарних гонщиків та мотоцикли, отримуючи перемоги.
Команда розробників приклала усіх зусиль, аби гравці та фанати могли випробувати сезон 2020 року поряд зі своїми героями та зразками для наслідування. Або вони змагаються безпосередньо з чемпіонами MotoGP, або розпочинають свою кар'єру у якості молодих гонщиків на Кубку новобранців Red Bull MotoGP.

Новини (1)

MotoGP 20 наближається. Офіційне оголошення дати прем'єри, трейлер та інші новини

MotoGP 20 наближається. Офіційне оголошення дати прем'єри, трейлер та інші новини

21.02.2020
MotoGP 20 з'явиться на ринку з новим режимом Historic Mode, асиметричним зносом шин та з управлінням витрати палива. І все це вже в квітні на ПК, консолях і Stadia.