Український Ігровий Портал

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator

Simulator
PC, XBOX ONE

Дата виходу: 2020 рік

Видавець: Xbox Game Studios
Офіційний сайт: www.flightsimulator.com

Опис гри Microsoft Flight Simulator

Нова частина цивільних авіасимуляторів від Microsoft, що може похвалитися надзвичайно реалістичною графікою. Фотореалізму вдалося досягнути завдяки технології штучного інтелекту Microsoft Azure, яка опрацювала справжні супутникові знімки за допомогою процедурного створення трави, будівель, дерев та інших об'єктів. Тому буде можливість навіть пролетіти над своїм будинком, різними країнами та пам'ятками. Подорожуючи, буде можливість приземлитися на один з 40-ка тисяч аеропортів світу.

Щодо польотів, то вони засновані на реалістичній фізиці. Періодично гравцям на перешкоді ставатимуть погодні умови, зміна дня і ночі та хмари, що генеруються за 600 кілометрів, грунтуючись на реальних даних. А для тих, хто має проблеми з постійним підключенням до Інтернету, Microsoft дозволить завантажувати окремі, величезні ділянки планети та грати офлайн.

Розробники обіцяють постійні оновлення, патчі, додавання свіжих модулів та моделей літаків. Не виключені і доповнення, підтримка модів і навіть можливість впровадження неліцензійних доповнень, розроблених фанатами. Підтримувати Microsoft Flight Simulator (2020) планують не менше десяти років, тобто мінімум до 2030 року.

Системні вимоги

Мінімальні:

Рекомендовані:

CPU: Intel Core i5-3570
AMD FX-8370
Intel Core i7-7700K
AMD Ryzen 7 1700
RAM: 8 GB 12 GB
ОC: Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Відео: Radeon R9 380
GeForce GTX 960
Radeon RX 470
GeForce GTX 1070
Місце на диску: 11 GB 11 GB

Новини (2)

Microsoft Flight Simulator з реальним повітряним рухом

Microsoft Flight Simulator з реальним повітряним рухом

7.07.2020
Чекаєте Microsoft Flight Simulator? Якщо так, то у нас є чергові хороші новини! Нещодавно, ми писали про дивовижне порівняння продукції з реальними фотографіями. На цей раз, як повідомляє Twinfinite, в черговій статті про оновлення, опублікованій на сторінках офіційного сайту гри, ми отримали новини про реальний повітряний рух в грі.

Високі польоти Microsoft Flight Simulator на нових відеоконтентах. Гра виглядає сенсаційно!

Високі польоти Microsoft Flight Simulator на нових відеоконтентах. Гра виглядає сенсаційно!

1.02.2020
Наступний випуск симуляторів пілота цивільних машин вийде ще в кінці цього року на персональних комп'ютерах і Xbox One.