Український Ігровий Портал

Just Cause 4

Just Cause 4

Action
PC, PlayStation 4, XBOX ONE

Дата виходу: 4 грудня 2018
Розробник: Avalanche Studios
Видавець: Square-Enix
Офіційний сайт: www.justcause.com/en-us

Опис гри Just Cause 4

Це четверта частина серії Just Cause з відкритим світом, розробка якої на плечах шведської команди Avalanche Studios.
Головним героєм Just Cause 4 є, вже відомий з попередніх серій гри, Ріко Родрігес. Цього разу ми потрапляємо до вигаданої держави під назвою Соліс, що у Південній Америці. Жителі країни змушені боротися не лише з потужними погодними явищами, але й з режимом, який там встановила приватна військова організація "Чорна Рука", очільником якої є нещадний Габріель Моралес. Ріко буде протистояти цій організації, сіючи хаос і руйнування кругом, де він з'являтиметься. Крім того, протагоністу доведеться розкрити правду про свого батька.

Площа ігрового світу вражаюча - двадцять чотири тисячі квадратних кілометрів. Це найбільша ігрова територія, яку коли-небудь робили у Avalanche Studios. Тут є і тропічні ліси, і високі гори, і пустелі, і, звісно, міста та села. Пересуватися можна буде не лише пішки, розробники підготували для нас різноманітні транспортні засоби. Крім вже звичних з попередніх частин машин, мотоциклів, вертольотів та винищувачів, з'являться транспортери, бульдозери, крани, водні мотоцикли. У нашому розпорядженні будуть і більш екстремальні засоби для пересувань - костюми-крила та парашути.
Гра не обмежується лише сюжетними місіями, паралельно будуть з'являтися додаткові завдання. Всі наші потуги направлені на зменшення сфери впливу Чорної Руки. Арсенал зброї та гаджетів досить широкий. Найпопулярнішим залишається крюк, який дозволяє об'єднувати предмети, але зараз його спектр можливостей дещо розширився.
Найголовніше нововведення нової серії Just Cause - зміна погодних умов. На нас чекають тропічні шторми, торнадо, піщані бурі та хуртовини. Такі погодні явища - це не просто візуальні ефекти, а справжні симуляції негод. І це часто стає у нагоді Ріко. Наприклад, вихор може поглинути машини та інші дрібніші об'єкти, або навіть зруйнувати будівлі.