Український Ігровий Портал

Frostpunk

Frostpunk

Strategy
PC, PlayStation 4, XBOX ONE

Дата виходу: 24 квітня 2018
Розробник: 11 bit studios
Видавець: 11 bit studios
Офіційний сайт: www.frostpunkgame.com

Опис гри Frostpunk

1886 рік, Англія. Раптові заморозки та хуртовини серед літа стали передвісником чогось страшного. Щодня ставало все холодніше та холодніше, посіви та тварини гинули, а люди піддалися паніці та з жахом тікали на південь, де повинно було бути тепліше. Їх чекав хаос, голод та смерть. У відчайдушних спробах зберегти залишки цивілізації Британська імперія почала екстрене зведення спеціальних теплогенераторів. Будівництво ще не було завершене, коли з півдня насунув справжній льодяний шторм, несучи з собою смертельне похолодання. Головний герой - лідер невеликого угрупування, що зуміла добратися до одного з генераторів. Надзвичайно технічна будівля може забезпечити теплом ціле місто, але поки воно покрите льодом та чекає того, хто зможе запустити складний механізм та згуртувати навколо себе тих, хто вижив. Задача гравця - дати своїм людям надію на виживання.

Новини (1)

Frostpunk отримала

Frostpunk отримала "нескінченний" режим

20.11.2018
Frostpunk нещодавно отримала оновлення з "нескінченним" режимом, який передбачає відсутність обмеження по часу, а також відкриті усі будівлі та укази. При запуску Endless Mode вам запропонують на вибір одну з чотирьох мап та вибір складності.

Відео (1)

Frostpunk - найпохмуріший містобудівний симулятор

Frostpunk - найпохмуріший містобудівний симулятор

12.04.2017
Компанія 11 bit Studios опублікувала повноцінний кінематографічний трейлер Frostpunk та розповіла деякі подробиці про гру.