Український Ігровий Портал

Ігри

Q.U.B.E. 2

Q.U.B.E. 2


Дата виходу: 13 березня 2018
Продовження логічної гри Q.U.B.E. В головній ролі виступає британський археолог Амелія Кросс, котра опиняється на гарній та водночас таємничій планеті. На нас чекає багато нових, цікавих головоломок та захоплюючий сюжет.

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2


Дата виходу: 28 жовтня 2018

Resident Evil 2

Resident Evil 2


Дата виходу: 25 січня 2019
Перевидання відомого хорору для сучасних систем. Гра має повністю перероблену графіку, підтримку високих роздільних здатностей, можливість обирати положення камери. Основні сюжетні елементи оригінальної Resident Evil 2 1998 року повернуться: наприклад, у Леона та Клер будуть окремі кампанії, які покажуть історію гри з різних ракурсів. Але розробники, використовуючи сучасні технології, мають намір ...

Resident Evil Village

Resident Evil Village


Дата виходу: 2021 рік
Village стане завершенням сюжету, який розпочався у Resident Evil 7, та поставить крапку в історії Ітана Уінтерса. Нову частину гри не назвали просто Resident Evil 8, оскільки Capcom вважає мале поселення (Village) одним з ключових антагоністів гри. Село з Village знаходиться на теренах Європи.

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2


Дата виходу: 2022 рік

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl


Дата виходу: 20 березня 2007
S.T.A.L.K.E.R .: Тінь Чорнобиля розповідає про виживання в Зоні - вкрай небезпечному місці, де потрібно боятися не тільки радіації, аномалій і смертоносних істот, а й інших сталкерів, що переслідують власні цілі.

Satisfactory

Satisfactory


Дата виходу: 19 березня 2019

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider


Дата виходу: 14 вересня 2018
В Shadow of the Tomb Raider Лара відправиться підкорювати смертоносні джунглі та запобігати апокаліпсис майя. У грі автори роблять ставку на стелс - Лара буде атакувати ворогів неочікувано та ховатиметься у джунглях, використовуючи багнюку для маскування. Як завжди Ларі доведеться досліджувати великий ігровий світ та вивчати гробниці з небезпечними пастками. Для нової частини розробники створили н ...

Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3


Дата виходу: 2021 рік
Корпоративний сьогун Ло Ванг об'єднається зі своїм найлютішим ворогом Орочі Зіллою, щоб впіймати стародавнього дракона, якого вони самі ж звільнили з ув'язнення. Їм доведеться запобігти кінцю світу, але для цього знадобиться знайти маску мертвого бога, яйце дракона та трохи магії.

Sniper Elite 4

Sniper Elite 4


Дата виходу: 14 лютого 2017

Sniper: Ghost Warrior 3

Sniper: Ghost Warrior 3


Дата виходу: 25 квітня 2017
Продовження серії шутерів від першої особи Sniper: Ghost Warrior, де у головній ролі є снайпер. Ви опинетеся у епіцентрі нової холодної війни між США та Росією, що розгорнулася у одній з країн Східної Європи. Крім снайперської стрільби, вам доведеться вести перемовини з войовничими угрупуваннями, аби дізнатися більше про те, що відбувається та не допустити повномасштабної війни.

SnowRunner

SnowRunner


Дата виходу: 28 квітня 2020
У ролі водія потужних авто доведеться перетинати великі відкриті простори, долаючи бездоріжжя, багнюку, повені, сніг та замерзлі озера. Гра має 40 вантажівок від всесвітньо відомих брендів як Ford, Chevrolet, Freightliner та інших. Удосконалюйте ваші авто, щоб легше проходити екстремальні траси. Є спільний режим гри на чотирьох гравців.

Star Citizen

Star Citizen


Дата виходу: 2021 рік

Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons


Дата виходу: 2 жовтня 2020
Star Wars: Squadrons - симулятор повітряних боїв з видом від першої особи. Передбачено сингловий режим та мультиплеєр. Багатокористувацькі битви розраховані на два загони по п'ять чоловік. У режимі Fleet Battles пілоти повинні знищити флагманський корабель суперників, а у Dogfights - стандартний командний бій: перемагає та команда, яка збила більше ворогів. Події сюжетної кампанії відбуваються піс ...

Starcraft

Starcraft


Дата виходу: 1 квітня 1998
Легендарна стратегія про протистояння трьох високорозвинутих рас, що зіткнулися на просторах космосу та не змогли владнати свої відносини без застосування сили.