Український Ігровий Портал

Безкоштовний StarCraft та перший за 8 років патч для неї

19.04.2017 | Starcraft
Безкоштовний StarCraft та перший за 8 років патч для неї
Перед тим, як випустити перевидання StarCraft: Remastered цього літа, компанія Blizzard Entertainment вирішила ознайомити з оригіналом 1998-го року якомога більшу кількість гравців. Для цього саму стратегію зробили безкоштовною, та випустили до неї доповнення Brood War.

Патч 1.18, що зробив StarCraft та Brood War безкоштовними на PC та Mac, та вносить, вперше за вісім років, деякі зміни у гру. У грі з'явилися режим спостерігача, автозбереження, можливість перемикання між режимами повного екрану та звернутого вікна (за допомогою Alt+Enter), вдосконалений інтерфейс у Battle.net, покращена сумісність з операційними системами Windows 7, 8.1 та 10 і багато іншого. Про повний перелік змін можна дізнатися на офіційному сайті гри.

Схоже, Blizzard впевнена у тому, що фанати готові заплатити за StarCraft: Remastered навіть при наявності безкоштовного оригіналу. Адже у перевиданні їх чекатиме роздільна здатність UHD, оновлений звук та картинка, розширення історії, не кажучи вже про персоналізовані карти та реплеї.


Обговорення